Fatih ÜRKMEZER

2011 yılında faaliyete başlayan BİLGİ EVİ birimimiz sosyal bir projedir.Safranbolu da dershaneye gidemeyen çocuklarımız için eğitim de fırsat eşitliğini sağlamaya çalıştığımız, öğrencilerimizin eğitimlerine destek için kurulan merkezimiz çocuklarımıza dershane eğitimi  ve kulüp etkinlikleri vermektedir.Bunun yanı sıra Aslanlar merkez ve Tarihi çarşı şubelerimizde de Bilgi Evi ödevler konusunda yavrularımıza destek sağlamaktadır.

Bilgi Evi olarak Yaz Kursu ve Kış Kursu olmak üzere sosyal alanlarda ve eğitim alanlarında çocuklarımızın ücretsiz olarak destekliyoruz. Topluma faydalı ve duyarlı bireyler olarak yetişmelerine destek sağlıyoruz.

Değerler eğitimi ile milli ve manevi açıdan eğitmeye, ailelerine, milletimize faydalı insanlar olmalarına destek veriyoruz. Bütün bu çalışmaları sosyal belediyecilik anlayışımızla herkese eşit ve herkesin ihtiyaçlarını gidermek, yani insanımıza özel hizmet çeşitlerini sunma çabası olarak modern belediyecilik uygulamasını gerçekleştiriyoruz .

Kadim şehir olan "Safranbolu ya ne yapsak azdır." sloganımızla her gün hizmetlerimizi geliştiriyor ve yenilerini ekliyoruz.

Fatih ÜRKMEZER
SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI