HAKKIMIZDA

Kurumumuz Safranbolu Belediyesi bünyesinde 2011 yılında faaliyete başlamıştır.Safranbolu da dershaneye gidemeyen çocuklarımız için eğitim de fırsat eşitliğini sağlamaya çalıştığımız ve öğrencilerimizin eğitimlerine destek için kurulan kurumumuz çocuklarımıza dershane eğitimi  ve kulüp faaliyetlerinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Aslanlar merkez ve Tarihi çarşı şubelerimizde Ödev Evi formatında ödevler konusunda yavrularımıza destek veriyoruz.

Bilgi Evi olarak Yaz Kursu ve Kış Kursu olmak üzere sosyal alanlarda ve okul alanlarında çocuklarımızın ücretsiz hizmet vermekteyiz. Onların topluma faydalı ve duyarlı birer bireyler olarak yetişmelerine destek veriyoruz.

Değerler eğitimiyle milli ve manevi açıdan eğitmeye, ailelerine, milletimize faydalı birer bireyler olmaları için çalışıyoruz. Bütün bu çalışmaları sosyal belediyecilik anlayışımızla herkese eşit ve herkesin ihtiyaçlarını gidermek, yani insanımıza özel hizmet çeşitlerini sunma çabası olarak modern belediyecilik uygulamasını gerçekleştiriyoruz .